poniedziałek, 17 października 2016

Konkurs!

Witajcie! Dzisiejszy post będzie dość inny, ponieważ tym razem wpadam do Was z konkursem! Jednym się spodoba, drugim nie - ale uważam, że nagrody są bardzo przydatne. Pewnie wielu z Was korzysta z nawigacji i wie, że aby zacząć je używać należy wgrywać mapy - Polski czy też Europy, a z tym wiążą się opłaty. A co jeśli miałbyś dożywotnią licencję dzięki, której już zawsze za darmo mógłbyś korzystać ze swojej ulubionej nawigacji? Otóż to! Dzisiaj takie nagrody mam do rozdania!


* Voucher działa w ten sposób, że po zdrapaniu pola z kodem wpisujemy ten kod do aplikacji Navitel Navigator uprzednio pobranej z Google Play lub Windows Phone Store. Użytkownicy BlackBerry także mogą korzystać z tej aplikacji. Niestety na iOS można dokonać zakupu jedynie przez AppStore Appla. No i możemy się od tego czasu cieszyć mapą Polski lub całej Europy. Przysługują nam także 4 aktualizacje mapy rocznie. Licencja jest dożywotnia (czyli dopóki urządzenie działa, będzie też działała licencja). A co do samej aplikacji to jest całkiem fajna - jest zintegrowana z serwisem pogodowym (widzimy jaka jest pogoda na zaplanowanej trasie przejazdu) i portalem booking.com (zamawiamy miejsce w hotelu ulokowanym gdzieś na mapie gdzie prowadzi trasa), ma obszerną bazę POI (stacje benzynowe, kawiarnie, banki itp.) i bazę stacjonarnych fotoradarów, pomiarowych odcinków prędkości, widok budynków 3D i kilka ciekawych głosów lektorskich do wyboru.

Koszt takiej licencji jeżeli chodzi o mapę Polski to ok.49.99 a mapa Europy aż 129.99!

CO ZROBIĆ ABY WYGRAĆ?

- Napisz w komentarzu do jakiego wymarzonego miejsca wybrałbyś się, gdybyś miał taką możliwość.

I koniecznie zostaw swojego e-maila, abym mogła się z Tobą skontaktować!


www.navitel-poland.pl

                                                                           sukienka - www.shein.com

Ogłoszenie wyników w tym poście 25.10.16, powodzenia!

9 komentarzy:

 1. Paulinko, jesteś bardzo ładną dziewczyną z dużym wyczuciem stylu. Wcześniej bardzo chętnie śledziłam tego bloga, jednak ostatnio wstawiasz posty tylko wtedy, kiedy masz do zareklamowania jakiś produkt. Nie jest to zbyt fajne, tak jakbyś zrobiła z tego miejsca tablicę ogłoszeń a nie tego bloga, którego jeszcze rok temu tak chętnie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest prawdziwy bezsens, nie mam nic przeciwko zarabianiu na blogu, reklamowaniu czegoś i dostawania za to pieniędzy ale bądźmy rozsądni i reklamujmy coś związane z tematyką bloga(który i tak jest blogiem nie regularnym i głównie są to posty które wyglądają na sponsorowane) a nie dopierdzielić konkurs na nawigację na blogu o modzie. Totalny bezsens, zwłaszcza że jest to pierwszy post od długiego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. może być do ciebie,na okres 1 miesiąca? Chciałbym ciebie bliżej poznać @: krzysztof.karwowski@wp.eu lub karwowski49@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym miał taką nawigację to wybrałbym się do Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym miał taką nawigację to wybrałbym się do Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybym miał taką nawigację to wybrałbym się do Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 7. W wymarzoną podróż wybrałabym się do Anglii, zeby odwiedziec tate,bo nie widzialam go juz 10 lat :( :)

  karolina.fiolkowska2343@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli wygram nawigację, zaraz ruszam w delegację! Najpierw Anglia lub Holandia, tam znajomych mam bez liku, potem cieplej - na południe, może więc do Mozambiku? Chciałbym także zwiedzić Chiny, ujrzeć te ich skośne miny. Może poznam jakąś Chinkę i założę tam rodzinkę? A na koniec Polskę zwiedzę, by pogłębić o niej wiedzę!

  michal.tuzinek@interia.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz <3