niedziela, 22 czerwca 2014

Gsmart

Cześć, bardzo często pytacie mnie o mój telefon. Zgodnie z tymi prośbami chciałam Wam dzisiaj przedstawić markę, o której być może jeszcze nie słyszeliście. Jeżeli chodzi o telefony to miałam już chyba każdą z możliwych marek. Nokia, Samsung, Apple itp. Telefon dla mnie musi być wygodny, z dużym wyświetlaczem- przydaje się to szczególnie, gdy korzystamy z internetu w telefonie. Większość czasu, który spędzam na internecie jest właśnie z telefonu. Osobiście uważam, że nie ma lepszego systemu niż Android dlatego też nie bez powodu wybrałam taki telefon. Jeżeli chodzi o markę Gsmart to jest ona naprawdę fajnie zapowiadająca się. Nie pomyślcie, że ten post jest sponsorowany. Chciałam Wam po prostu pokazać coś co polecam, bo być może nie mieliście okazji o tym usłyszeć :)

Gigabyte Technology Co., Ltd. – tajwańska firma produkująca sprzęt komputerowy i nie tylko.. Firma powstała w 1986, jej obecnym prezesem jest Yeh Pei-Cheng. Gigabyte jest wytwórcą sprzętu komputerowego znanym głównie z produkcji płyt głównych i kart graficznych bazujących na GPU firm NVIDIA Corporation i ATI. W swoim portfolio firma Gigabyte posiada również linie smartfonów, których nazwy zaczynają się od przedrostka GSmart.

Jeżeli chodzi o telefon to jest pełna nazwa wygląda tak : Gsmart Maya M1

Co najbardziej mi się w nim podoba? :

* Duży wyświetlacz
* Nowa wersja sytemu Android
* Bateria- która pozwala na pracę cały dzień ( przy aktywnym korzystaniu z internetu, nawet gdy cały czas jest włączone WI-FI)
* Elegancki, wyjątkowy wygląd
* Wymienne obudowy
* Łatwość w użytkowaniu
* Szybkość pracy
* Obsługa 2 kart Sim
* Aparat 8.00 MPix
* Przedni aparat 2.00 MPix
* Przystępna cena (ok.700zł)Nie będę opisywała wszystkich zalet telefonu, jest ich naprawdę dużo. W zestawie wraz z telefonem otrzymujemy pudełko, wszystkie papiery (gwarancja) oraz słuchawki.

Na telefonie oczywiście można instalować wszystkie aplikacje takie jak Instagram, SnapChat. Co najważniejsze telefon jeszcze nigdy się zawiesił, zawsze szybko pracuje. Mój jest w białej obudowie, ale Wy macie możliwość wybrania innej :) Przedstawię poniżej zdjęcia telefonu :)
Gigabyte GSmart Maya M1 ma zaoferować potencjalnemu nabywcy przede wszystkim komfort pracy na dwóch kartach SIM bez konieczności posiadania dwóch urządzeń i to jest jego główne zadanie, jednak od smartfonu oczekujemy czegoś więcej. Nasz bohater wyposażony został dwurdzeniowy procesor Mediatek MT6577o częstotliwości taktowania 1 GHz, który ma zapewnić płynną pracę systemu Google Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Obraz prezentowany jest na 4.5-calowej matrycy wykonanej w technologii IPS w rozdzielczości qHD, zaś na dane oraz aplikacje zarezerwowane zostało 4 GB wewnętrznej pamięci.Wszystkie pozostałe informacje o telefonie możecie znależć bardzo łatwo w internecie wpisując nazwę telefonu. Zapraszam, również na stronę producenta, gdzie możecie znależć inne oferty : Gsmart

Polecam serdecznie :) Buziaki!! :)