poniedziałek, 10 marca 2014

Do wakacji zostało?... 108 dni!

Cześć, dzisiaj bardzo pozytywny post. Nie ma chyba nic lepszego jak słońce i wakacje w najlepszym miejscu. Poprzednie wakacje spędziłam w pięknej Hiszpanii. W tym roku, również odwiedzę ten kraj. Nie mogę się doczekać i jak zawsze wolę mieć wszystko zaplanowane. Dlatego postanowiłam, że napiszę dla Was kilkadziesiąt postów, które będą pokazywały miejsca, hotele oraz ogólnie to co możecie spotkać. Na wakacje wybieram się z biurem podróży Fun Club a dokładniej z www.obozymlodziezowe.pl . No właśnie, pewnie chcecie więcej informacji! Już Wam wszystko mówię! B.P Fun Club zajmuje się organizowaniem wycieczek, wakacji oraz obozów młodzieżowych. Będąc w poprzednim roku na wakacjach mogę śmiało z czystym sumieniem polecić tę firmę. Bawiłam się niesamowicie. Mieliście okazję widzieć cząstkę tego co działo się w Hiszpanii na moim blogu. Opiekunowie, jedzenie, hotele, ludzie oraz ten cały gorący klimat. Nie wiem jak bardzo starałabym się to opisać to i tak nie uda mi się w 100% oddać całego uroku takiego wydarzenia. To po prostu trzeba przeżyć. W dzisiejszym poście zrobimy mały przegląd ofert różnych krajów. A w kolejnych postach opowiem Wam o całej organizacji, jak to wszystko wygląda.

Bułgaria :

Hiszpania :


Chorwacja :


Wszystkie oferty możecie dokładnie obejrzeć klikając w ten link : www.obozymlodziezowe.pl . Wystarczy kliknąć w nazwę kraju, którego obóz Cię interesuję a zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę pełnej oferty (tzn. obozy, terminy, hotele)

Jeżeli chcesz otrzymać rabat na obóz wystarczy, że w tabelce Numer Polecającego wpiszesz kod : ( 2506 ) a rabat zostanie automatycznie naliczony a kwota do zapłaty zmniejszy się! :) Być może zobaczymy się na wspólnym obozie? Czemu nie! 

W następnym poście zrobię przegląd hoteli i opowiem Wam wszystko szczegółowo. Pamiętajcie, że zawsze możecie zadawać mi pytania. Bardzo chętnie na wszystkie odpowiem i doradzę oraz pomogę w ewentualnych wątpliwościach! Możecie pisać do mnie na e-maila : Paulina605@onet.pl lub na Fanpage na Facebooku Arynsa . Wolicie skontaktować się ze mną poprzez prywatnego Facebooka ? Nie ma problemu, odpowiem na każdą wiadomość : Paulina FacebookDo następnego wpisu, pozdrawiam! :)